ŠTĚNATA-5.TÝDEN

17. října 2013 v 20:09 | MARTINA KLÍMKOVÁ

ZÁVOD V HORNÍ SUCHÉ

13. října 2013 v 16:02 | MARTINA KLÍMKOVÁ
Tak jsem zkusila štěstí a přihlásila jsem nás na IPO VO,skočili jsme na 5.místě....
Každá účast na závodě je pro mně dobrá zkušenost a jednou,možná s jiným pejskem,kdo ví,to bude prostě lepší.Jinak si myslím,at vyhrají Ti nejlepší!!!!!!

Závod o Pohár Města Karviné

13. října 2013 v 15:27 | MARTINA KLÍMKOVÁ
Zdravím všechny,
5.10.2013 jsme se spolu s Jendou Vicianem, Jirkou Obozněnkem zúčastnili závodu o pohár města Karviné.Jirka byl v kategorii IPO 1,Jenda ZVV 1 a já v kategorii ZM.
Dařilo se suprově,všichni tři jsme stáli na bedně,což pokládám pro sebe za velký úspěch a k tomu jsme měli asi i hodně štěstí.Jenda je vítěz ZVV1 a taky celkový vítěz závodu,Jiří vítěz IPO 1,my jsme skončili na druhém místě.K tomu bezva nálada,dobrá parta lidí....krásný den.Fotečky budou v příloze.
M

ŠTĚNATA VE VĚKU 3 TÝDNŮ

13. října 2013 v 15:12 | MARTINA KLÍMKOVÁ
Ahoj,
tak přikládám fotky štěnat ve věku 3 týdnů,jsou krásní,velcí,vypapkaní tak jak má být.
Tak se mrkněte,stojí za to.
Hezký den M

Havířovský pohár

1. října 2013 v 19:05 | MARTINA KLÍMKOVÁ
Dne 28.9.2013 jsem se spolu s MÍŠOU OHŘÁLOVOU zúčastnili Havířovského poháru,byli jsme dvojice v kategorii ZVV1,Robin dělal poslušnost,Charisma obranu-bodové hodnocení celkové 177 bodů,poslušnost 88 bodů,obrana 89 bodů.Skončili jsme na krásném 2.místě a navíc nám vyšlo krásné počasí a k tomu bezva lidi a ta soutěžní atmosféra byla pěkně hustá.Mám radost z každého úspěchu,už i proto,že boxeři se na závodech vidí opravdu málokdy.V galerii jsou fotečky,tak se koukněte.